o Klubie Deliwina

bo wino ma tak wiele do zaoferowania...

Klub Wina - skąd ten pomysl?

Kiedyś na pytanie, dlaczego Guillaume postanowił związać swoje życie z winem odpowiedział: “ponieważ, jak żaden inny trunek, ma tak wiele do zaoferowania”. I rzeczywiście. Ktokolwiek choć trochę zainteresuje się światem win, szybko zauważy, jaki jest on ogromny, jak tętni życiem i fascynuje swoją różnorodnością.

Od ponad 10 lat Guillaume zajmuje się importem i dystrybucją głównie francuskich win na polskim rynku, reprezentując jednych z najlepszych producentów win na świecie. I choć jest szalenie dumny, że właśnie ich butelki można znaleźć w portfolio DELIWINA, nieustannie odkrywa kolejne fantastyczne wina i ich utalentowanych autorów.

I choć nie jest w stanie na stałe dodać do swojej oferty wszystkich win, które go zachwyciły, to jednak przeogromną stratą byłoby niepodzielenie się swoimi “znaleziskami” z innymi. W tym właśnie celu powstał KLUB DELIWINA, zrzeszający osoby żywo zainteresowane winem, które razem z nami chcą czerpać z bogactwa jego świata, odkrywać jego niezliczone odsłony i delektować się niuansami.

Wybierz plan