o Klubie Deliwina

bo wino ma tak wiele do zaoferowania...

Klub Wina - skąd ten pomysl?

Kiedyś na pytanie, dlaczego Guillaume postanowił związać swoje życie z winem odpowiedział: “ponieważ, jak żaden inny trunek, ma tak wiele do zaoferowania”. I rzeczywiście. Ktokolwiek choć trochę zainteresuje się światem win, szybko zauważy, jaki jest on ogromny, jak tętni życiem i fascynuje swoją różnorodnością.

Od ponad 10 lat zajmujemy się importem i dystrybucją win na polskim rynku, reprezentując jednych z najlepszych producentów win na świecie. I choć jesteśmy szalenie dumni, że właśnie ich butelki można znaleźć w naszym portfolio, nieustannie odkrywamy kolejne fantastyczne wina i ich utalentowanych autorów.

I choć nie jesteśmy w stanie na stałe dodać do naszej oferty wszystkich win, które nas zachwyciły, to jednak przeogromną stratą byłoby niepodzielenie się naszymi “znaleziskami” z innymi. W tym właśnie celu powstał KLUB DELIWINA, zrzeszający osoby żywo zainteresowane winem, które razem z nami chcą czerpać z bogactwa jego świata, odkrywać jego niezliczone odsłony i delektować się niuansami.

Wybierz plan